Hakkımızda


Seher Halı Yıkama Şirketi olarak yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübemizle siz elit müşterilerimize rahat ve temizlik dolu ortamlar sunmak amacıyla hizmet vermekteyiz. Çalışanlarımız havlu, halı, kilim ve perde gibi tüm halıyı yıkama, silme, temizleme,nda uzmanlaşmışlar. Böylelikle halılarınızı kir, toz ve hastalıklı mikroorganizmalardan uzak tutarak yüksek standartlarda temizlik hizmeti sağlamaya çalışıyoruz.

Şirketimizde kullandığımız yıkama yöntemleri değişiklik göstermekle beraber, halıların temizlenmesi ile ilgili son teknoloji makinalarımız ve güvenilir temizlik ürünlerimizle birlikte hizmetinizdeyiz. Ayrıca, kaliteli hizmet sunabilmemiz için sizlere haliyle ilgili her türlü anlaşmanın özelliğini ve detaylarını anlatıyoruz. 

Halı yıkama firmamız yıkama yapmak için ekipmanları, işlemleri ve teknikleri ile en iyi sonuçları elde etmek için tüm çalışmalarını gerçekleştirir. Teknolojinin gelişmesini ve modern malzemeleri kullanarak halılarınızın en iyi şekilde temizlenmesini sağlarız. Son teknoloji ile donanmış tesislerimizde halılarınızın koltuklarınızın ve mobilyalarınızın en iyi durumlarında ve ömrünün maximum seviyesinde temizliğini sağlamak için sizlere yardımcı olacağız.

Yıkama işlemi sırasında standart hijyen prosedürlerini kullanmak ve müşterilerimize hijyenik ortam oluşturmak için her zaman steril ve dezenfekte ürünlerimizi kullanıyoruz. Halılarınızı, ilk aldığınız gibi yaşam kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermeden temizlemek için kullandığımız özel deterjanlar da müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin kalitesinden ödün vermememizi sağlamaktadır.

Ayrıca, halılarınızın korunması ve iyi bir görünümün sağlanması için özel olarak dokuma tesislerimizde halılarınızı profesyonel olarak kurutma ve set işlemlerinden geçiriyoruz.